Winter Doublette Competitie (WDC)

Seizoen 2017-2018

De speeldata (donderdagavonden) van het seizoen 2017-2018 zijn: 5 oktober, 26 oktober, 9 november, 23 november, 7 december, 11 januari, 25 januari, 8 februari, 22 februari en 15 maart.
Houd er rekening mee dat het reglement van de WDC m.i.v. het nieuwe seizoen is gewijzigd op basis van het universele modelreglement voor districtscompetities van de NJBB. Voor de tekst van het reglement zie de Reglementenpagina.
Voor het Winterboekje 2017-2018 met alle verdere gegevens zie Winterboekje.

Standen na de vierde speelavond op 23 november:

Hoofdklasse     G W V Saldo
1. Les Cailloux 2 Khalid el Yazidi Mohammadi Jadoun 12 11 1 78
2. Les Cailloux 4 Cees de Ligt André Zwaal 12 9 3 73
3. De Gooiers 1 Guus Vonck Erik Jan van de Brink 12 9 3 36
4. De Gooiers 3 Barbara Kirpensteijn Peter Bonarius 12 9 3 35
5. Les Cailloux 1 Erik Telkamp Essa Agzoul 12 8 4 32
6. De Gooiers 2 Dennis Peterse Justin Wuring 12 8 4 31
7. De Gooiers 5 Bert Bos Bas Velthuijsen 12 8 4 18
8. Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 12 7 5 15
9. DOSC 1 Henna van de Vis Henk Hoefakker 12 6 6 -13
10. Les Cailloux 3 René Melssen Rick Melssen 12 5 7 -17
11. Kets Up 1 Rob van der Spek Ron Donselaar 12 4 8 -21
12. DOSC 2 Willem Jongerius René van Nimwegen 12 3 9 -27
13. Amicale de Pétanque 1   Rudolph de Groot Bauke Bokhorst 12 3 9 -46
14. Boulamis 1 Fridjof de Rijke Jorge Vinck 12 3 9 -51
15. De Teerling 1 Piet van Hesteren Cor Wiegers 12 2 10 -66
16.   De Gooiers 4 Adrie Baerts Jan van Doggenaar 12 1 11 -77
               
Eerste klasse A     G W V Saldo
1. Les Taxateurs 1 Rodrigo Jägers Hennie Ansems 11 9 2 47
2. De Gooiers 6 Driek de Wagt Lianne van den Brink 11 8 3 38
3. Les Cailloux 7 Johan Huizinga Guillaume Spiering 10 7 3 14
4. Boulamis 4 Steven Koelewijn Henk Starreveld 11 6 5 9
5. De Gooiers 8 Nico Hogenstijn Harry Brinks 11 6 5 9
6. HKB'84 1 Herman Lancée Marina Lancée 10 5 5 23
7. Les Taxateurs 3 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 10 5 5 15
8. Boulamis 2 Peter Koelewijn Arjan  Kok 10 5 5 13
9. De Hakhorst 1 Ton Jetten Anton Kunenborg 10 5 5 -1
10. HKB'84 3 Alice van Donkersgoed Theo van Donkersgoed 10 4 6 -9
11. Les Cailloux 5 Peter Brittijn Ruben van Stockum 10 4 6 -9
12. Les Sabots 1 Ton van Eijk Thea van Eijk 10 4 6 -32
13. Cercle de Pétanque 1 Hans de Jonge Remy Ooyevaar 11 3 8 -60
14. Les Taxateurs 5 Rob Hagenaars Henk Veldhuizen 11 2 9 -57
De equipes Les Cailoux 9 en Kets Up hebben zich uit de competitie teruggetrokken.
               
Eerste klasse B     G W V Saldo
1. DOSC 3 Richard Kramer René Scholman 12 9 3 60
2. Les Taxateurs 4 Ronald Reneman Peter van Rooijen 12 9 3 57
3. Les Cailloux 6 Ton Denneman André van Helmondt 12 9 3 30
4. De Hakhorst 2 Karel Christ Bert den Uijl 12 8 4 27
5. De Gooiers 7 Etiënne Callenbach Wim van Dijk 12 7 5 28
6. HKB'84 2 Renske Fleurbaay Jan Jansen 12 7 5 9
7. Les Taxateurs 2 Otto van Gasteren Willem van der Kuil 12 7 5 -1
8. Les Cailloux 8 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 12 6 6 4
9. Les Cailloux 10 Carina van der Lee Bas Canninga 12 6 6 0
10. Boulamis 3 Ineke van der Heide Sino van der Heide 12 6 6 -10
11. De Gooiers 9 Kimberly Dunki Jacobs Ria Kas 12 5 7 -25
12. Kets Up 3 Renate Siekman Jan van Rooyen 12 4 8 -21
13. Les Sabots 2 Angelique Wilderbeek Arend Veenendaal 12 4 8 -26
14. Randenbroek 2 Paul Dijkman Ton Dijkman 12 4 8 -39
15. Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 12 3 9 -34
16. De Nijeboulers 1 Harmie Wagenaar Allard Everts 12 2 10 -59
               
Tweede klasse A     G W V Saldo
1. De Teerling 2 Willeke de Jongh Corrie van Helten 12 10 2 61
2. De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 12 10 2 60
3. De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 12 10 2 32
4. DOSC 4 Leroy van Arnhem Ingrid Jongeling 12 9 3 39
5. PVN 1 Luc Verbeek Stella Zuiderwijk 12 8 4 19
6. Les Cailloux 11 Eef van den Brink Annet van den Brink 12 7 5 16
7. PVN 5 Bep van de Bilt Peter Molenaar 12 7 5 -2
8. Mazijk de Pétanque 1 Bernard Baakman Dolf van Dam 12 6 6 10
9. De Nijeboulers 2 Els Hogenes Peter van Wermeskerken 12 6 6 4
10. Randenbroek 3 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 12 5 7 8
11. Mazijk de Pétanque 5 Marian Lommers Tiny Pettinga 12 5 7 -32
12. De Teerling 4 Wim van Helten Remmy Kiers 12 4 8 -21
13. De Hakhorst 7 Kees Duerink Peter Maes 12 4 8 -37
14. Randenbroek 7 Jan van der Groep George de Jonge 12 2 10 -42
15. Les Cailloux 15 Hanneke Loeffen Albert Schouten 12 2 10 -54
16. Boulamis 5 Lex van Bemmel Nora van Bemmel 12 1 11 -61
               
Tweede klasse B     G W V Saldo
1. Mazijk de Pétanque 6 Hans Hartwigsen Steef Kosterman 10 8 2 42
2. Les Cailloux 16 Sebastiaan Diemel Romulo van Stockum 10 7 3 43
3. Randenbroek 4 Frans Kurvers Ria Hofman 10 7 3 31
4. Boulamis 6 Gerard van Ouwerkerk Jannie Koelewijn 10 6 4 12
5. Cercle de Pétanque 2 Henk Koet Frans de Wilde 10 6 4 4
6. De Hakhorst 4 Piet Boddeman Joop van Kersbergen 10 6 4 -3
7. DOSC 5 Co Uppelschoten Bert Veenendaal 10 5 5 9
8. Randenbroek 8 Fred Meijer Henk Smit 10 5 5 0
9. PVN 2 Hannie Krijnen Ineke van der Velden 10 5 5 -23
10. Mazijk de Pétanque 2 Jan Moes Herman van Gennip 10 4 6 -2
11. De Teerling 3 Ed Baauw Toine de Vries 10 4 6 -20
12. De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 10 3 7 -23
13. De Gooiers 10 Wim Versteeg Wim van Blarcum 10 2 8 -35
14. Les Cailloux 12 Brigitte Houg Janny Houg 10 2 8 -35
               
Tweede klasse C     G W V Saldo
1. Les Cailloux 13 Denise Buining Frans Schalkwijk 10 8 2 32
2. Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 10 7 3 36
3. Randenbroek 5 Louis Beers Rijk Gijtenbeek 10 7 3 27
4. Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 10 7 3 24
5. De Gooiers 11 Angelique Houg Hans Bouwer 10 6 4 17
6. De Gemshoorn 3 Hetty van Neerijnen Wout Bloemendal 10 6 4 9
7. DOSC 6 Hans Hover Albert Wuring 10 5 5 14
8. Mazijk de Pétanque 3 Otto Batema Ton Pronk 10 5 5 0
9. Randenbroek 9 Willem Veenvliet Nico Veldman 10 4 6 1
10. De Hakhorst 5 René Luijendijk Harry Wolters 10 4 6 -34
11. De Nijeboulers 3 Ada van de Pol Dinie Bralts 10 4 6 -34
12. Mazijk de Pétanque 7 Ronald van Damme Henny de Bruijn 10 3 7 -17
13. Cercle de Pétanque 3 Henk Bastiaan Jolanda van Groeningen 10 2 8 -20
14. PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 10 2 8 -55
               
Tweede klasse D     G W V Saldo
1. Cercle de Pétanque 4 Frans Tieleman Fons van Doorn 11 8 3 42
2. Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Hans Hijne 11 8 3 33
3. Boulamis 7 Jaap de Graaf Wout Heinen 10 7 3 19
4. PVN 4 Hans Koolwijk Peter Snel 11 7 4 7
5. Randenbroek 10 Arie Buis Sjoerd Pieterse 10 6 4 30
6. Les Cailloux 14 Hanneke de Bruin Henk Schenk 11 6 5 25
7. Mazijk de Pétanque 4 Liesbeth Bode Bert Gerrits 10 5 5 -3
8. De Hakhorst 6 Ad van der Kuij Berend Heil 11 5 6 -16
9. De Nijeboulers 4 Willy Mastenbroek Henk van den Brink 10 4 6 -14
10. De Teerling 5 Angela IJzendoorn Rijk IJzendoorn 10 5 5 -19
11. DOSC 7 Tony Cavga Harry van Vlijmen 11 4 7 -12
12. Les Sabots 4 Wim Kruijsse Bep Wilderbeek 10 3 7 -23
13. Les Cailloux 17 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 10 3 7 -39
14. Mazijk de Pétanque 8 Jan Doedens Dirk van Leer 10 2 8 -30
De equipes De Gooiers 12 en Randenbroek 6 hebben zich uit de competitie teruggetrokken.    

 

Eindstanden van de WDC 2016-2017