Wintercompetitie doubletten (WCD)

De Wintercompetitie doubletten (WCD) is een halve competitie in poules van zestien equipes van eenzelfde vereniging, in doublettenvorm, met promotie en degradatie, van oktober tot februari, in totaal 3 keer, op zondagen. Opgave van teams geschiedt door de vereniging.

De bedoeling is dat de WCD in het gehele district wordt gehouden. In het eerste jaar staan alle poules op eenzelfde niveau.

Wintercompetitie Doubletten (WCD) 2017/2018

NB: Telefoonnnumer Gouda gewijzigd.

Tussenstand na dag 2 - Poule 1

WCD Poule 1    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 Petanque Lijnden 4 Rien Visser - André Heijsteeg 8 34
2 Petanque Lijnden 3 Gerard Gerritsma - Hennie Visser 7 36
3 Petanque Lijnden 1 Ger Komduur - Rob Duffels 7 33
4 Boule Union Thamen 1 Ina Hoekstra - Henk van Rekum 7 30
5 Les Pointeurs 2 Erik Vorstenbosch - Henk Lacourt 7 29
6 Boel de Boule 2 Ger van Klink - Niek Knijnenburg 6 17
7 Bulderbaan 5 Richard Rentinck - Danielle Snijders 6 14
8 Zandvoort 2 Frans Tervelde - Walther Bruns 6 -4
9 Les Boules Fleuries 2 Taco Ringma - Kees van Ruiten 5 -10
10 Bulderbaan 1 Dennis Cowan - Dorine Martron 4 3
11 De Vaste Voet 1 Aad van Nieuwkoop - Corrie van Nieuwkoop 4 -9
12 Petanque Lijnden 6 Arnold Stam - Josje Stam 3 -24
13 Boel de Boule 3 Norman de Wever - Astrid de Wever 3 -26
14 OSB 3 Peter van Leeuwen - Andre Woertman 3 -27
15 OSB 4 Mary Woertman - Ella Dikmans 2 -42
16 De Vaste Voet 3 Giel de Zwart - Anita Timmer 2 -54

 

Tussenstand na dag 2 - Poule 2

WCD poule 2    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 Zandvoort 1 Liesbeth Reurts - Ab Reurts 9 51
2 Boel de Boule 1 Gerard van der Ploeg  - Jeanno van der Ploeg   8 51
3 Petanque Lijnden 5 Freek Vogelaar - Jan van der Tuuk 7 33
4 OSB 2 Mart Kruit - Henny van Dommelen 7 20
5 Les Boules Fleuries 1 Jaap Kivits - Nita Schutter 5 34
6 Les Pointeurs 1 Gerard Koreman - Serdo Verbanac 5 27
7 De Vaste Voet 2 Hanny Hagoort - Dick Duijnhoven 5 -5
8 Bulderbaan 4 Peter Bleekrode - Theo Meijer 5 -10
9 Petanque Lijnden 2 Johanna Overduyn - Ank van Tienderen 5 -13
10 Boule Union Thamen 2 Michiel Buchner - Jelle Pekelharing 5 -14
11 Bulderbaan 2 Guido Dennenbroek - Jan Verhoef 4 -24
12 De Spaanse Ruiter 1 Jaap Ramp - Willy Ramp 4 -27
13 Bulderbaan 3 Thomas Verhoef - Tineke Verhoef 3 -22
14 Petanque Lijnden 7 Annie Emondt - Nicky Petersen 3 -25
15 OSB 5 Ton Ooms - Henk Patist  3 -37
16 De Boulende Stier 3 Nel van Dalsen - Joek Plomp 2 -39

 

Tussenstand na dag 2 - Poule 3

WCD Poule 3    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 ABA 3 Elior van Klaveren - Tim Gijsbertsen 10 72
2 Nederlek 2 Ivar Snoei - Bas Verwaal 10 72
3 Folâtre 1 Leen Hoogerdijk - Ron van der Velden 8 54
4 OSB 1 Edwin van Rooijen - Jacco de Vries 7 41
5 Gouda 5 Aart den Boon - Joao Nunes Guerreiro 7 41
6 Gouda 2 Peter-Johan Ugen  - Hans Klaassen 7 39
7 Zoetermeer 7 Theo van der Tak - Annemiek de Vos 6 -6
8 De Boulende Stier 1 John Donders - Etley Wong 5 -3
9 De Boulende Stier 2 Lenie Helmers - Ria Donders 5 -13
10 Zoetermeer 9 Piet Molema - Valentijn Koppenhagen 4 -3
11 Folâtre 7 Bea Künz - Rien Künz 4 -25
12 OSB 6 Ella Dekeling  - Gineke van Dommelen  3 -13
13 Six Pret 1 Sam de Wit - Ien Sheriff 2 -43
14 Waddinxveen 1 Anneke Matze - Gerrit Matze 1 -65
15 Gouda 8 Cor van Holten - Ad Bruin 1 -70
16 OSB 7 Marjan van de Tier - Thys Rietveld 0 -78

 

Tussenstand na dag 2 - Poule 4

WCD Poule 4    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 ABA 1 Cees Hoogerheide - Simon Vogelaar 10 102
2 De Goede Worp 4 Roy Oosthoek - Emiel Oosthoek 7 31
3 Nederlek 1 Willem Visser - Nijs van Bennekum 6 20
4 Gouda 1 Huig van Duijvendijk - Alie van Duijvendijk 6 18
5 Zoetermeer 8 Ineke Buijtendorp - Anneke Baynton 6 11
6 Grand Cru 2 Cees Henze - Dody Henze 6 -5
7 ABA 2 Geoffrey van Koppenhagen - Kevin Hoogerheide 5 27
8 Waddinxveen 2 Nel Oudijk - Wim van Bockom Maas 5 0
9 Zoetermeer 4 Gerard Langeree - Miep van Kalveen  4 -9
10 Gouda 4 Gerard Mellegers - Hans den Butter 4 -17
11 Grand Cru 4 Elly Roozenburg - Mart Roozenburg 4 -28
12 Zoetermeer 3 Anneke van Graafeiland - Diny Noijens 2 -31
13 De Goede Worp 1 Gerda Weeber - Ingrid Goulooze 2 -35
14 Gouda 9 Wilbert van der Hoeven - Maarten Mulder 2 -44
15 De Goede Worp 7 Bert Graaf - Joke de Groot 1 -40
16 Six Pret 2 Kees Verhoog - Reiny van Mameren (Teruggetrokken) 0 0

 

Tussenstand na dag 2 - Poule 5

WCD Poule 5    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 L' Esprit 6 Jan van Dongen - Dennis Fluit 7 27
2 L' Esprit 2 Alex Krusemann - Marco Kok 7 19
3 MIDI 2 Henk Rademaker - Hella van Ockenburg 6 28
4 De Goede Worp 3 Carel Weeber - Louis Batens 6 10
5 Gouda 3 Thom Dessing - Theo Wansink 6 4
6 Folâtre 2 Piet van der Brugge - Hilbrand Meijer 5 20
7 Gouda 7 Jeanette Schoonderwoerd - Kees Schoonderwoerd 5 15
8 Folâtre 4 Hans-Willem van Gellekom - Frans Velthuis 5 -19
9 Gouda 6 Hans Blom - Sarina Blom 4 -1
10 Folâtre 8 Hans de Bruijn - Bert van der Quast 4 -4
11 L' Esprit 3 Piet Kooijman - Joop Lucas 3 -7
12 Grand Cru 6 Lien van Vliet - Cors van Vliet 3 -17
13 De Goede Worp 8 Lies Batens - Joke Bennink 3 -17
14 Zoetermeer 5 Jan Mels - Kitty van Popering 3 -20
15 Zoetermeer 2 Sjaak Klaasse - Els Klaasse 3 -38
16 Grand Cru 1 Richard Starrenburg - Jan Maarten Teunissen (Teruggetrokken) 0 0

 

Tussenstand na dag 2 - Poule 6

WCD Poule 6    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 L' Esprit 4 Krijn Kok - Davey Kooijman 10 89
2 Bon Courage 1 Arthur de Vlieger - Cees Wubben 7 66
3 Folatre 3 Wim Zuidema - Mirjam van Gellekom 7 25
4 De Goede Worp 5 Johan Qualm - Richard Versluis 6 13
5 Grand Cru 5 Jaap-Jan de Vries - Jacques van der Meer 6 6
6 De Goede Worp 6 Ronald Goulooze - Ben de Groot 5 -12
7 Grand Cru 3 Helma Vissers - Herman Turk 4 -9
8 L' Esprit 1 Louis van der Horst - Rinus Petersen 4 -22
9 MIDI 1 Erik Bornkamp - Fred de Waal 4 -23
10 Zoetermeer 6 Ton Hazebroek - Sieny Hazebroek 3 -13
11 Grand Cru 7 Koos Toet - Nannie Toet 3 -17
12 De Goede Worp 2 Diny Heijsteeg - Floor Heijsteeg 3 -22
13 Zoetermeer 1 Irene Kraan - Hanny Beekhuizen 3 -22
14 L' Esprit 5 Jolanda de Korte - Francien de Kok 3 -41
15 Folatre 6 Ria van der Quast - Marina de Vries 2 -18
16 Folatre 5 Dylan Velthuis - Kim van Gellekom (Teruggetrokken) 0 0

 


Tussenstand na dag 1 - Poule 1

WCD Poule 1  Stand na dag 1    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 Petanque Lijnden 4 Rien Visser - André Heijsteeg 4 16
2 Les Boules Fleuries 2 Taco Ringma - Kees van Ruiten 4 7
3 Petanque Lijnden 1 Ger Komduur - Rob Duffels 3 16
4 Boel de Boule 2 Ger van Klink - Niek Knijnenburg 3 11
5 De Vaste Voet 1 Aad van Nieuwkoop - Corrie van Nieuwkoop 3 11
6 Boule Union Thamen 1 Ina Hoekstra - Henk van Rekum 3 7
7 Bulderbaan 5 Richard Rentinck - Danielle Snijders 3 1
8 Les Pointeurs 2 Erik Vorstenbosch - Henk Lacourt 3 1
9 Zandvoort 2 Frans Tervelde - Walther Bruns 3 0
10 Bulderbaan 1 Dennis Cowan - Dorine Martron 2 5
11 Petanque Lijnden 3 Gerard Gerritsma - Hennie Visser 2 2
12 OSB 3 Peter van Leeuwen - Andre Woertman 2 2
13 Boel de Boule 3 Norman de Wever - Astrid de Wever 2 -5
14 Petanque Lijnden 6 Arnold Stam - Josje Stam 2 -14
15 De Vaste Voet 3 Giel de Zwart - Anita Timmer 1 -31
16 OSB 4 Mary Woertman - Ella Dikmans 0 -29

 

Tussenstand na dag 1 - Poule 2

WCD poule 2    Stand na dag 1    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 Zandvoort 1 Liesbeth Reurts - Ab Reurts 5 35
2 Boel de Boule 1 Gerard van der Ploeg  - Jeanno van der Ploeg   4 37
3 Petanque Lijnden 5 Freek Vogelaar - Jan van der Tuuk 3 9
4 De Vaste Voet 2 Hanny Hagoort - Dick Duijnhoven 3 2
5 OSB 2 Mart Kruit - Henny van Dommelen 3 1
6 Bulderbaan 4 Peter Bleekrode - Theo Meijer 3 -2
7 Petanque Lijnden 2 Johanna Overduyn - Ank van Tienderen 3 -2
8 Boule Union Thamen 2 Michiel Buchner - Jelle Pekelharing 3 -9
9 Les Boules Fleuries 1 Jaap Kivits - Nita Schutter 2 15
10 Les Pointeurs 1 Gerard Koreman - Serdo Verbanac 2 7
11 Petanque Lijnden 7 Annie Emondt - Nicky Petersen 2 -8
12 Bulderbaan 2 Guido Dennenbroek - Jan Verhoef 2 -11
13 De Spaanse Ruiter 1 Jaap Ramp - Willy Ramp 2 -17
14 Bulderbaan 3 Thomas Verhoef - Tineke Verhoef 1 -7
15 De Boulende Stier 3 Nel van Dalsen - Joek Plomp 1 -20
16 OSB 5 Ton Ooms - Henk Patist  1 -30

 

Tussenstand na dag 1 - Poule 3

WCD Poule 3    Stand na dag 1    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 ABA 3 Elior van Klaveren - Tim Gijsbertsen 5 36
2 Nederlek 2 Ivar Snoei - Bas Verwaal 5 34
3 Gouda 2 Peter-Johan Ugen  - Hans Klaassen 4 27
4 OSB 1 Edwin van Rooijen - Jacco de Vries 4 25
5 Zoetermeer 7 Theo van der Tak - Annemiek de Vos 4 11
6 Folatre 1 Leen Hoogerdijk - Ron van der Velden 3 22
7 Gouda 5 Aart den Boon - Joao Nunes Guerreiro 3 13
8 Zoetermeer 9 Piet Molema - Valentijn Koppenhagen 3 12
9 De Boulende Stier 1 John Donders - Etley Wong 3 4
10 OSB 6 Ella Dekeling  - Gineke van Dommelen  2 3
11 Folatre 7 Bea Künz - Rien Künz 2 -15
12 Six Pret 1 Sam de Wit - Ien Sheriff 1 -20
13 De Boulende Stier 2 Lenie Helmers - Ria Donders 1 -30
14 Waddinxveen 1 Anneke Matze - Gerrit Matze 0 -36
15 Gouda 8 Cor van Holten - Ad Bruin 0 -41
16 OSB 7 Marjan van de Tier - Theo Dekeling 0 -45

 

Tussenstand na dag 1 - Poule 4

WCD Poule 4    Stand na dag 1    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 ABA 1 Cees Hoogerheide - Simon Vogelaar 5 54
2 Waddinxveen 2 Nel Oudijk - Wim van Bockom Maas 4 16
3 De Goede Worp 4 Roy Oosthoek - Emiel Oosthoek 4 9
4 Grand Cru 2 Cees Henze - Dody Henze 4 5
5 Nederlek 1 Willem Visser - Nijs van Bennekum 3 13
6 Gouda 1 Huig van Duijvendijk - Alie van Duijvendijk 3 6
7 Zoetermeer 4 Gerard Langeree - Miep van Kalveen  3 6
8 De Goede Worp 1 Gerda Weeber - Ingrid Goulooze 3 3
9 Zoetermeer 8 Ineke Buijtendorp - Anneke Baynton 3 2
10 Six Pret 2 Kees Verhoog - Reiny van Mameren 2 0
11 Grand Cru 4 Elly Roozenburg - Mart Roozenburg 2 -16
12 ABA 2 Geoffrey van Koppenhagen - Kevin Hoogerheide 1 -14
13 Zoetermeer 3 Anneke van Graafeiland - Diny Noijens 1 -15
14 Gouda 9 Wilbert van der Hoeven - Maarten Mulder 1 -19
15 Gouda 4 Gerard Mellegers - Hans den Butter 1 -29
16 De Goede Worp 7 Bert Graaf - Joke de Groot 0 -21

 

Tussenstand na dag 1 - Poule 5

WCD Poule 5    Stand na dag 1    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 MIDI 2 Henk Rademaker - Hella van Ockenburg 4 26
2 Gouda 7 Jeanette Schoonderwoerd - Kees Schoonderwoerd 4 23
3 L' Esprit 2 Alex Krusemann - Marco Kok 4 8
4 Folatre 2 Piet van der Brugge - Hilbrand Meijer 3 16
5 Folatre 8 Hans de Bruijn - Bert van der Quast 3 12
6 De Goede Worp 3 Carel Weeber - Louis Batens 3 11
7 L' Esprit 6 Jan van Dongen - Dennis Fluit 3 -2
8 Gouda 6 Hans Blom - Sarina Blom 2 6
9 Zoetermeer 5 Jan Mels - Kitty van Popering 2 1
10 De Goede Worp 8 Lies Batens - Joke Bennink 2 -3
11 Gouda 3 Thom Dessing - Theo Wansink 2 -11
12 Folatre 4 Hans-Willem van Gellekom - Frans Velthuis 2 -20
13 Grand Cru 6 Lien van Vliet - Cors van Vliet 1 -5
14 L' Esprit 3 Piet Kooijman - Joop Lucas 0 -22
15 Zoetermeer 2 Sjaak Klaasse - Els Klaasse 0 -40
16 Team teruggetrokken      

 

Tussenstand na dag 1 - Poule 6

WCD Poule 6    Stand na dag 1    
Nr Team Namen Winstp Saldo
1 L' Esprit 4 Krijn Kok - Davey Kooijman 5 44
2 Folatre 3 Wim Zuidema - Mirjam van Gellekom 5 27
3 Bon Courage 1 Arthur de Vlieger - Cees Wubben 4 41
4 Zoetermeer 6 Ton Hazebroek - Sieny Hazebroek 3 11
5 Zoetermeer 1 Irene Kraan - Hanny Beekhuizen 3 8
6 De Goede Worp 6 Ronald Goulooze - Ben de Groot 3 0
7 Grand Cru 5 Jaap-Jan de Vries - Jacques van der Meer 3 -3
8 De Goede Worp 5 Johan Qualm - Richard Versluis 3 -6
9 L' Esprit 1 Louis van der Horst - Rinus Petersen 2 -1
10 Folatre 6 Ria van der Quast - Marina de Vries 2 -1
11 Folatre 5 Dylan Velthuis - Kim van Gellekom 2 -9
12 Grand Cru 7 Koos Toet - Nannie Toet 1 -15
13 Grand Cru 3 Helma Vissers - Herman Turk 1 -18
14 L' Esprit 5 Jolanda de Korte - Francien de Kok 1 -25
15 De Goede Worp 2 Diny Heijsteeg - Floor Heijsteeg 1 -26
16 MIDI 1 Erik Bornkamp - Fred de Waal 1 -27

 

Hieronder de locaties en de poule indeling van de Winter Competitie Doubletten van District West.

Het Reglement Wintercompetitie Doubletten_District-West voor seizoen 2017-2018 kunt u donwloaden.

Tevens kunt u een Invallerformulier downloaden.

De competitie bestaat dit winterseizoen uit zes poules op gelijk niveau. Er zijn 94 teams aangemeld dus zijn er vijf poules met 16 teams en een poule met 14 teams. Deze poules zijn zoveel mogelijk regionaal ingevuld.

Volgende seizoenen

Met ingang van het winterseizoen 2018/2019 zal deze competiite in verschillende klassen worden gespeeld met een piramidale structuur.
Dus één 1e klasse poule, twee 2e klasse poules, vier 3e klasse poules, enzovoort.

Aan het eind van deze competitie plaatsen de nummers 1 en 2 en de vier beste nummers 3 zich voor de 1e klasse voor het seizoen 2018/2019.  De overige nummers 3 plus de nummers 4-8 plaatsen zich voor de 2e klasse, de overige teams plaatsen zich voor de 3e klasse.

Speeldata, inschrijfgeld en aanvangstijd

De competitie wordt gespeeld op de volgende drie zondagen:

  • 22 oktober 2017
  • 3 december 2017
  • 28 januari 2018

Aanvang: 10.30 uur

Uw Competitieleiders,
Robert Loesberg en Andries Wijand

Locaties

Lokaties WCD 2017-2018

Poule \ Datum 22 oktober 2017 3 december 2017 28 januari 2018
Poule 1 Boel de Boule Les Pointeurs OSB Bodegraven
Poule 2 Petanque Lijnden Les Pointeurs Boel de Boule
Poule 3 PV Gouda OSB Bodegraven Folâtre
Poule 4 JBC Zoetermeer De Goede Worp PV Gouda
Poule 5 Le Bon Courage De Goede Worp JBC Zoetermeer
Poule 6 Le Bon Courage Grand Cru '82 Folâtre

Adressen locaties

Naam club Adres Postcode Plaats Telefoon
De Boel de Boule Sportpad 4 2371 PP Roelofarendsveen 071-3313601
De Goede Worp Hengelolaan 1061 2544 GH Den Haag 070-3291594
Les Pointeurs Sportpark Zegersloot, Olympiaweg 2b 2406 LG Alphen aan den Rijn 06-15458418
Petanque Lijnden Schipholweg 649 1175 KR Lijnden 020-6594992
OSB Bodegraven Groene zoom 6 2411 SL Bodegraven 06-41190908
Petanque Gouda Uiterwaardseweg 4 2807 CD Gouda 0182-527910
Folatre Sportlaan 7 2641 AZ Pijnacker 015-2578062
JBC Zoetermeer Dr.J.W. Paltelaan 105 2712 PT Zoetermeer 079-3166680
Le Bon Courage Pr. Hendrikstraat 51 3151 AE Hoek van Holland 0174-382272
Grand Cru '82 Fluitpolderplein 2262 ED Leidschendam 070-3176268

 

Poule indeling

Poule 1

WCD Poule 1
Nr Team Namen
1 Bulderbaan 1 Dennis Cowan - Dorine Martron
2 Bulderbaan 5 Richard Rentinck - Danielle Snijders
3 Boel de Boule 2 Ger van Klink - Niek Knijnenburg
4 Boel de Boule 3 Norman de Wever - Astrid de Wever
5 Boule Union Thamen 1 Ina Hoekstra - Henk van Rekum
6 Les Pointeurs 2 Erik Vorstenbosch - Henk Lacourt
7 De Vaste Voet 1 Aad van Nieuwkoop - Corrie van Nieuwkoop
8 De Vaste Voet 3 Giel de Zwart - Anita Timmer
9 Petanque Lijnden 1 Ger Komduur - Rob Duffels
10 Petanque Lijnden 3 Gerard Gerritsma - Hennie Visser
11 Petanque Lijnden 4 Rien Visser - André Heijsteeg
12 Petanque Lijnden 6 Arnold Stam - Josje Stam
13 Zandvoort 2 Frans Tervelde - Walther Bruns
14 Les Boules Fleuries 2 Taco Ringma - Kees van Ruiten
15 OSB 3 Peter van Leeuwen - Andre Woertman
16 OSB 4 Mary Woertman - Ella Dikmans

 

Poule 2

WCD poule 2
Nr Team Namen
1 Bulderbaan 2 Guido Dennenbroek - Jan Verhoef
2 Bulderbaan 3 Thomas Verhoef - Tineke Verhoef
3 Bulderbaan 4 Peter Bleekrode - Theo Meijer
4 Boel de Boule 1 Gerard van der Ploeg  - Jeanno van der Ploeg  
5 Boule Union Thamen 2 Michiel Buchner - Jelle Pekelharing
6 Les Pointeurs 1 Gerard Koreman - Serdo Verbanac
7 De Vaste Voet 2 Hanny Hagoort - Dick Duijnhoven
8 De Spaanse Ruiter 1 Jaap Ramp - Willy Ramp
9 Petanque Lijnden 2 Johanna Overduyn - Ank van Tienderen
10 Petanque Lijnden 5 Freek Vogelaar - Jan van der Tuuk
11 Petanque Lijnden 7 Annie Emondt - Nicky Petersen
12 Zandvoort 1 Liesbeth Reurts - Ab Reurts
13 Les Boules Fleuries 1 Jaap Kivits - Nita Schutter
14 De Boulende Stier 3 Nel van Dalsen - Joek Plomp
15 OSB 2 Mart Kruit - Henny van Dommelen
16 OSB 5 Ton Ooms - Henk Patist 

 

Poule 3

WCD Poule 3
Nr Team Namen
1 De Boulende Stier 1 John Donders - Etley Wong
2 De Boulende Stier 2 Lenie Helmers - Ria Donders
3 Folatre 1 Leen Hoogerdijk - Ron van der Velden
4 Folatre 7 Bea Künz - Rien Künz
5 OSB 1 Edwin van Rooijen - Jacco de Vries
6 OSB 6 Ella Dekeling  - Gineke van Dommelen 
7 OSB 7 Marjan van de Tier - Theo Dekeling
8 ABA 3 Elior van Klaveren - Tim Gijsbertsen
9 Gouda 2 Peter-Johan Ugen - Hans Klaassen
10 Gouda 5 Aart den Boon - Joao Nunes Guerreiro
11 Gouda 8 Cor van Holten - Ad Bruin
12 Six Pret 1 Sam de Wit - Ien Sheriff
13 Nederlek 2 Ivar Snoei - Bas Verwaal
14 Waddinxveen 1 Anneke Matze - Gerrit Matze
15 Zoetermeer 9 Piet Molema - Valentijn Koppenhagen
16 Zoetermeer 7 Theo van der Tak - Annemiek de Vos

 

Poule 4

WCD Poule 4
Nr Team Namen
1 ABA 1 Cees Hoogerheide - Simon Vogelaar
2 ABA 2 Geoffrey van Koppenhagen - Kevin Hoogerheide
3 Grand Cru 2 Cees Henze - Dody Henze
4 Grand Cru 4 Elly Roozenburg - Mart Roozenburg
5 Gouda 1 Huig van Duijvendijk - Alie van Duijvendijk
6 Gouda 4 Gerard Mellegers - Hans den Butter
7 Gouda 9 Wilbert van der Hoeven - Maarten Mulder
8 Nederlek 1 Willem Visser - Nijs van Bennekum
9 De Goede Worp 1 Gerda Weeber - Ingrid Goulooze
10 De Goede Worp 4 Roy Oosthoek - Emiel Oosthoek
11 De Goede Worp 7 Bert Graaf - Joke de Groot
12 Six Pret 2 Kees Verhoog - Reiny van Mameren
13 Zoetermeer 3 Anneke van Graafeiland - Diny Noijens
14 Zoetermeer 8 Ineke Buijtendorp - Anneke Baynton
15 Zoetermeer 4 Gerard Langeree - Miep van Kalveen
16 Waddinxveen 2 Nel Oudijk - Wim van Bockom Maas

 

Poule 5

WCD Poule 5
Nr Team Namen
1 Gouda 3 Thom Dessing - Theo Wansink
2 Gouda 6 Hans Blom - Sarina Blom
3 Gouda 7 Jeanette Schoonderwoerd - Kees Schoonderwoerd
4 Midi 2 Henk Rademaker - Hella van Ockenburg
5 Grand Cru 1 Richard Starrenburg - Jan Maarten Teunissen
6 Grand Cru 6 Lien van Vliet - Cors van Vliet
7 Zoetermeer 2 Sjaak Klaasse - Els Klaasse
8 Zoetermeer 5 Jan Mels - Kitty van Popering
9 L' Esprit 2 Alex Krusemann - Marco Kok
10 L' Esprit 3 Piet Kooijman - Joop Lucas
11 L' Esprit 6 Jan van Dongen - Dennis Fluit
12 De Goede Worp 3 Carel Weeber - Louis Batens
13 Folatre 2 Piet van der Brugge - Hilbrand Meijer
14 Folatre 4 Hans-Willem van Gellekom - Frans Velthuis
15 Folatre 8 Hans de Bruijn - Bert van der Quast
16 De Goede Worp 8 Lies Batens - Joke Bennink

 

Poule 6

WCD Poule 6
Nr Team Namen
1 De Goede Worp 2 Diny Heijsteeg - Floor Heijsteeg
2 De Goede Worp 5 Johan Qualm - Richard Versluis
3 De Goede Worp 6 Ronald Goulooze - Ben de Groot
4 Bon Courage 1 Arthur de Vlieger - Cees Wubben
5 L' Esprit 1 Louis van der Horst - Rinus Petersen
6 L' Esprit 4 Krijn Kok - Davey Kooijman
7 L' Esprit 5 Jolanda de Korte - Francien de Kok
8 MIDI 1 Erik Bornkamp - Fred de Waal
9 Folatre 3 Wim Zuidema - Mirjam van Gellekom
10 Folatre 5 Dylan Velthuis - Kim van Gellekom
11 Folatre 6 Ria van der Quast - Marina de Vries
12 Zoetermeer 1 Irene Kraan - Hanny Beekhuizen
13 Grand Cru 3 Helma Vissers - Herman Turk
14 Grand Cru 5 Jaap-Jan de Vries - Jacques van der Meer
15 Grand Cru 7 Koos Toet - Nannie Toet
16 Zoetermeer 6 Ton Hazebroek - Sieny Hazebroek